ACİL ARA : 0850 24 187 94
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

En Etkili Fare İlaçlama Yöntemi

Fare ilaçlama  hizmeti veren ilaçlama firmalarımızın en etkili fare ilaçlama yöntemleri sayesinde ilaçlamada kesin çözümü garanti ediyoruz. Fare ilaçlama yöntemi ;Genel olarak insanlar fare ilaçlama işlemini yaparken sıvı ilaçlama kullanıldığını düşünmektedir. İnsanların bu düşüncesi yanlıştır.

İnsanların bu yanılgıya düşme nedenleri çoğunlukla kalitesiz ilaçlama firmalarıdır. Çalışma izinleri olmayan ve etkili çözüme ulaştırmayan bu firmalardan hizmet almanın bir anlamı yoktur.

Üstelik ilaçlama esnasında kimyasal ve sağlığa uygun olmayan malzemeler kullandıkları için sizlerin hayatlarını tehlikeye sokmaktadırlar. Ayrıca amaca yönelik ilaçlama yapmadıkları içinde fare ilaçlama işlemi sonuçsuz kalacaktır. Genel olarak bu tarz firmaların insanlar tarafından cazip olma nedeni fare ilaçlaması fiyatlarını uygun tutmalarıdır.

Fare ilaçlama konusunda en etkili ve kesin sonuçlara götüren yöntem fare istasyonudur.  Fare istasyonlarının kurulumu çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın erişemeyeceği yerlere yapılmalıdır.

Fare ilaçlama yöntemi ; Fare İstasyonları Tek Başına İşe Yarar mı?

Fare istasyonları tek başına bir etki sağlayamamaktadır. Bu istasyonların en önemli özelliği içerisinde mum blok adı verilen zehirli yiyecekler barındırmasıdır. Mum bloklar içerisinde farelerin alabileceği ve hoşlarına giden bir koku vardır. Bu koku sayesinde hedefi cezbeder.

Fare bu koku sayesinde istasyona gider ve kokusu hoşuna giden bu blokları yiyerek istasyon içerisinde ölür. Ya da yedikleri bu zehirli bloklar sonucunda ölümleri hemen gerçekleşmezse bile blokların etkisi ile farelerde aşırı hararetlenme su içme isteği doğacağı için su içme ihtiyacını gidermek amacıyla kanalizasyonlara gidecektir ve burada su ile zehir birleşerek fare ölür.

Ayrıca mum blokların diğer bir özelliği de zehri yiyerek ölen farenin çürüyerek değil de, aksine kuruyarak yok olmasını sağlamasıdır. Bu sayede fare ilaçlama yapılan bölgede kokudan kurtulma operasyonlarına gerek kalmayacaktır.

Fare ilaçlamada profesyonel çözüm istiyorsanız, Fareilaçlama.com ’dan ve 0 212 570 88 11 nolu hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp