ACİL ARA : 0850 24 187 94
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Ev Faresi ilaçlama Fare ve haşere ilaçlama şirketi

Ev faresi ilaçlama, Ev faresi kurtulma yolları nelerdir ?

Evimizde gördüğümüzde en korktuğumuz şeylerden biriside ev  faresidir. Bu farelerin boyu 3 santimetredir. Bu ev fareleri diğer farelerin tüm özelliklerini taşımaktadırlar. En ufacık delikten rahatlıkla geçebilirler. Başlarının geçebileceği kadar delikten rahatlıkla vücutları da geçebilir. En bilindik özellikleri çok hızlı olmalarıdır. Bu nedenle de yakalamamız çok zordur.

Ev fareleri rengi genellikle gridir ve gözleri küçük ve kulakları da iridir. Farelerde genelde besin bulabildikleri çok yakın yerlere yuva yaparlar. Buralarda genel olarak evlerimizde mutfaklarımıza yakın olur. Ve bu fare türleri çok iyi tırmanması ve sıçramalarıyla ün yapmışlardır.

Ev faresi kaç tane doğurur ?

Ev farelerinin üremeleri çok hızlıdır. Çünkü hamilelikleri sadece 18 ay sürmektedir. Bu fare türleri diğer türlere göre daha hızlı üremektedirler. Ev fareleri yılda 5 ile 10 kez doğurabilirler.

Ev farelerinin yapısı gereği koku alma duyuları çok gelişmiştir. Bu nedenlede  olduğu yerden  metrelerce uzaklıkta ki besinin kokusunu alabilmektedir. Her türlü gıda maddesini tüketirler.

Ev fareleri yiyecek bulmak için heryere girdiği için fazlasıyla mikrop taşımaktadırlar. Ve evimizin her bölgesinde gezerken bakteri ve virüslerini evimize bulaştırılar .Bu nedenle sağlımızla oynanması an meselesidir.

Küçük ev faresi ilaçlama yöntemleri

Ev farelerinden bilinen yöntemler ile kendi başımıza mücadele etmemiz çok zor olucaktır. Bu nedenle uzman ekiplerle çalışmamız gerekmektedir.

 

Evimizde  ev fareleri yaşamaya başladıysa mutlaka  haşere ilaçlama konusunda uzman ekibimize www.fareilaclama.com adresi üzerinden yada İstanbul Avrupa Yakası için  0212 570 88 11 Anadolu Yakası için 0 216 482 57 77 numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp