ACİL ARA : 444 34 71
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Fare ilaçlama firmaları

fare-ilaçlama, fare-ilaçlama-fiyatları

Fare ilaçlama firmaları nasıl bulunur ? Nasıl firma seçilmelidir ?

Yaşam alanlarımızı istila eden davetsiz minik misafirlere karşı kendimizi nasıl koruyacağımız konusunda az-çok bilgi sahibi olmamız gereklidir. Bu konularda en deneyimli ve bilgi sahibi olan kişiler ise böcek ve daha da kötüsü farelerin istilasına uğrayan ve o alanları temizleyen çalışanlardır. Kullanılan malzemeler konusunda da çok dikkat edilmesi gerekir. Fare ilaçlama firmalarına başvurmadan önce mutlaka detaylıca araştırma yapmanız gerekir.

Ev ortamında yapılacak olan ilaçlama işlemi esnasında evi tamamen farelerin terk ettiğinden emin olmak gereklidir. Genelde istasyon yöntemi kullanılmaktadır. Fare ilaçlama firmaları genelde bu yöntemle ilaçlama yaparlar kesin çözümlü sonuçlar almaktadır. Fare istasyonları tek başına bir etki sağlayamamaktadır. Bu istasyonların en önemli özelliği içerisinde mum blok adı verilen zehirli yiyecekler barındırmasıdır. Mum bloklar içerisinde farelerin alabileceği ve hoşlarına giden bir koku vardır. Bu koku sayesinde hedefi cezbeder. Fare bu koku sayesinde istasyona gider ve kokusu hoşuna giden bu blokları yiyerek istasyon içerisinde ölür. Fare ilaçlama firmaları çok dikkatli yapması gereklidir. Artık bazı firmalar ruhsatsız işlemler yapmaktadır ve bunlar insan sağlığı açısından son derece büyük tehlikelere yol açmaktadır. Fare ilaçlama firmalarının mutlaka sağlık bakanlığından onaylı olmasına dikkat etmelisiniz.

Fare ilaçlama firması konusunda titiz davranmanız gereklidir. Fareler eve girdikleri andan itibaren mikrop yayan ve eşyaları kemiren hatta sizler uyurken ısırabilirler de. Bireysel olarak asla mücadele edilmemesi gerekir aksi takdirde evdeki sorunu çözemez ve sağlığınızı da tehlikeye atmış olursunuz. Eczaneden alacağınız fare zehirleri bir işe yaramayacaktır. Mutlaka bu işi profesyonel yapan birilerine danışmanız gerekir.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp