ACİL ARA : 0850 24 187 94
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

İstanbul Fare ilaçlama

fare-ilaçlama-fiyatları, fare-ilaçlama-firması

İstanbul fare ilaçlama fiyatları ne kadar ?

Fare memeli hayvan grubunda yer alan bir canlıdır. Kemirgen bir canlı olan fare çok güçlü dişlere sahiptir. Uzun bir kuyruğa sahip olan fareler esnek vücut yapısına sahiptir. Bu nedenle küçük deliklerden bile çok rahatlıkla geçebilir

Farenin ayak yapısı tırmanmak için son derece elverişlidir. Metropol şehirlerde İstanbul bunlardan başlıcasıdır, fırınlarda, un fabrikalarında, pastahanede, lokantada ve besin satışı yapılan birçok yerde fare görülebilir. İstanbul fare ilaçlama konusunda destek alınan illerden biridir.

İlaçlama yapılan Fare türleri nelerdir ?

Farelerin birçok türü vardır .Ve fareler yaşam alanlarına göre adlandırılırlar. Bu türlerden bazıları dikenli fare, lağım faresi, tarla faresi, pamuk faresi, ağaç faresi, kanguru faresi, çatı faresi gibidir. Her türlü besin maddesini tüketebilen fareler taş, mermer, tahta, kablo gibi besin maddesi olmayan maddeleri bile rahatlıkla kemire bilirler. Memeli canlılar sınıfından olan fare çok çabuk ve çok hızlı üreyen bir canlıdır.

Her üremelerinde 10-15 arası yavru yapan fareler toplu halde yaşarlar. Toplu halde yaşamalarına rağmen  bireysel olarak hareket ederler. Fare maddi kayıpların yanı sıra tehlikeli hastalıklar taşıyarak insanlara bulaştırabilir. Yiyeceğimiz besinlerde dolaşarak salya ve dışkılarını bırakır. Çatı faresi, Lağım faresi, keme ve sıçan gibi fare türleri gece uyurken insanların kulak, burun, ayak ve parmaklarını kemirebilir. Bu nedenle fare ilaçlama üzerinde titizlikle durulması gereken bir konudur

İstanbul fare  ilaçlama için profesyonel ve yasal ilaçlama şirketlerinden destek almak çok önemlidir. Geçmiş yıllarda insanlar fare ile mücadelede fare kapanı yöntemini kullanmaktaydı. Fare kapanı ile fare yakalama yöntemi uzun zaman almakta ve fareleri tek tek yok etmekte idi. Artık fare ile mücadele konusunda teknolojinin ve ilaç sanayisinin gelişmesi ile de birlikte fare ile mücadele alanında profesyonel hizmetler sağlanmaktadır.

İstanbul fare ilaçlama fiyatları

Fare ilaçlama için işinde bir ilaçlama firmasında destek alabilirsiniz. Günün her saati fare için ilaçlama ve haşere ilaçlamalarında etkili çözümler sağlayan firmamıza fareilaclama.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp