ACİL ARA : 444 34 71
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Kör fare ilaçlama

fare-ilaçlama, fare-ilaclama,

Kör fare türlerine evlerimizde rastlamak çok mümkün değildir.Bu tür farelere tarlalarda ekinler rastlamak mümkündür. Kör fare ilaçlama da açık alanlarda yapılacaktır.

Kör fareler yapıları gereği tamamen toprak altında yaşarlar ve gözleri derilerinin altına çekilmiş bir durumdadır. Tarla ve ekinlerin bulunduğu alanlarda toprakların diplerinde yuva yaparlar ve yumru gövdeli ekinleri yumrularını ve ekinlerin taze köklerini kemirerek yerler. Kör fare ilaçlama konusunda dikkatli olabilmemiz ve kesin çözüme kavuşabilmemiz için bu detayı kesin biliyor olmamız gerekmektedir. Kör fareler sürekli toprağın altında oldukları için derileri çok hassas ve incedir. Bu bakımdan gündüzleri pek yüzeye çıkmazlar yani gün ışığını ve güneşi sevmezler. Daha çok beslenmesini gece yaparlar ve geceleri tarla yüzeyine çıkıp beslenirler.Kör fere olduğunuz fark ettiğimizde kör fare ilaçlama için en doğru zaman gece vakitleri olacaktır.Bu nedenle kör fare ilaçlamaları akşam saatlerinde hava karardıktan sonra yapılmalıdır.

Kör Fare Nasıl Görür ?

Kör fareler gündüzleri tarlalarda yuvasının üstüne toprak atıp dip kısmında dinlenirler. Kör fareler insanlara iki farklı şekilde zarar verir.

Kör Fare İle Mücadele

Kör farelerin insanlar için en büyük zararı insanların besinlerini yerler ve besinleri kullanılmaz hale getirirler.
Kör fareler tarlalarda büyük oluklar açığı için ekinlerin sulanmasında büyük sıkıntılara sebep verir ve su alamayan ekinlerin kurumasına neden olurlar.
Kör fareyle mücadele için mutlaka ilaçlama şirketlerinden bilgi ve destek alın. Aksine kullanılan yanlış ilaç bitkilerin kurumasına neden olur.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp