ACİL ARA : 444 34 71
Arrow
Numaranızı Bırakın
Sizi Hemen Arayalım!

İstanbul'un En Güvenilir Ev ilaçlama Servisi!

Uzman fare ilaçlama

fare-ilaçlama-şirketi, fare-ilaçlama-firma

Hepinizin bildiği gibi koku almasında uzman hayvanlardan en bilineni faredir.Farelerin koku alma yeteneği en üst düzeydedir.

Uzman fare ilaçlama yapabilmek için farelerin anatomisini bilmek gerekir. Fare eşsiz bir vücut anatomisine sahiptir. Kulakları içerisinde bulunan denge organları sayesinde bizlere aşılması imkânsız gibi görünen her türlü engeli rahatlıkla geçerler.
Uzman fare ilaçlama hizmeti verebilmek için farelerin tat alma yetenekleri oldukça gelişmiş olduğunubilmek lazım , tat almaya yarayan sensörler sadece ağzında değil bıyıklarında da mevcuttur. Fareler İnsanlara veba, tifüs, hanta virüs, tifo, lym hastalığı, verem, humma hastalığı gibi birçok bulaşıcı hastalığı bulaştırırlar. İnsanlara en çok hastalık ise ev faresi-fındık faresinden bulaşır. Fareler nadirende olsa aşırı açlık çektikleri durumlarda ağızlarından salgıladıkları salya bir nevi narkoz görevi görmekte bu sayede insanlara ısırma yolu ilede zarar verebilmektedirler. Fare ısırmasına maruz kalan kişilerin acilen en yakın sağlık kuruluşuna başvurmaları gerekmektedir.

Fare İlaçlama Yaptırmadan Önce Keşif Talep Ettiniz Mi?

Fare ilaçlama yaptırmadan önce mutlaka ilaçlama yapılacak olan alanın ön keşif personelleri tarafından incelenmesi ve farelerin yuvalanma alanları ile yürüyüş yollarının önceden tespit edilmesi gerekmektedir. Ön keşif yapılmadan fare ilaçlama yapılması hem zaman hem de maddi kayıplara yol açmaktadır. Fare ilaçlama sorunlarında hızlı ve garantili çözüme ulaşmak için mutlaka ön keşif talep ediniz. Konusunda uzman keşif personellerimiz tarafından ücretsiz keşif olanaklarımızdan yararlanmak ve bizimle tanışmak için mutlaka bizi arayınız. Deneyimli ekibimiz ve profesyonel kadromuz her türlü sorununuza çözüm bulmak için telefonunun ucunda sizleri beklemektedir. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Siz isteyin biz sorununuzu çözelim.

SERTİFİKALARIMIZ

HEMEN ARA Whatsapp